ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU 1. SATICI FİRMA BİLGİLERİ Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.Ş
Gayrettepe Mh. Yıldız Posta Cd. D Plaza No:52 K:6 34394 Beşiktaş / İstanbul
0212 286 27 18
info@3pay.com
http://www.wirecard.com.tr/

2. MAL/HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ Ürün adı ve fiyatı 3. MAL/HİZMETİN PEŞİN / TAKSİTLİ FİYATI Mal Hizmet Bedeli Peşin : --- TL
Fiyatlar, tüm vergiler dahil satış fiyatıdır.
Mobil ödeme : GSM operatörlerin müşterilerinin ön ödemeli yada faturalı hatlarını kullanarak, onay vererek bazı servis ya da ürünleri cep telefonu fatularına yansıması yada hatlarından TL'den düşürülmesi servisi.
Kredi Kartı : Bankaların ve bazı finansman kuruluşlarının müşterilerine verdiği, anlaşmalı POS cihazı bulunan alışveriş noktalarında ödeme amaçlı veya banka ATM'lerinden nakit avans çekmek amaçlı kullanılabilen, yapılan harcamaların aylık olarak bankaya tek seferde ya da taksitlerle ödenmek zorunda olunduğu, nakit paraya alternatif bir ödeme aracıdır 4. MAL/HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ Satın alınan mal, otomatik olarak,müşterinin işleme onay verdiği andan itibaren en geç 5 dakika içerisinde teslim edilecektir. Mücbir sebepler ve/veya teknik nedenlerden dolayı bu süre uzayabilir. 5. CAYMA HAKKI Üyelik işlemi dışındaki satış işlemleri, niteliği itibarıyla elektronik ortamda anında ifa edilen ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mal niteliğinde olduğundan, cayma hakkı bulunmamaktadır. 6. FESİH ŞARTLARI Sözleşmenin müşteri tarafından haklı nedenlerle usulüne uygun olarak yapılacak bildirim ile feshi halinde, sözleşme gereği ödenen bedeller, müşterinin mal/hizmet alımı nedeni ile almış olduğu her türlü hediyeler ve varsa başkaca kazanımlara ait bedelleri düşüldükten ve ayrıca üye olduğu için yararlandığı her türlü fiyat avantajları ile elde ettiği kazanımlar mahsup edildikten sonra müşteriye iade edilecektir. Sözleşmenin haksız nedenle feshi ve/veya sözleşmeye konu mal/hizmetin kullanılması ile tüketilmesi halinde herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır. 7. ŞİKAYET MERCİİ İş bu sözleşme konusu mal ve hizmetlere ilişkin şikâyet ve itirazlar konusunda yapılacak başvurular, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde, mal veya hizmeti satın aldığı veya müşterinin ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabilecektir.