Pazaryeri Çözümümüzle Tanışın!

Pazaryeri iş modeliyle çalışan online mağazalar, alıcılarla satıcıları bir araya getirerek online satış işlemlere aracılık eder.

Pazaryerleriyle birlikte tasarladığımız altyapımızla dinamik komisyon yapısı, peşin ve taksitli online satış imkanı ve hızlı işyeri oluşturma süreçleriyle güvenli ama aynı zamanda da esnek bir ödeme alanı yaratıyoruz.

Üstelik pazaryerinizle dünyaya açılıp, döviz cinsi üzerinden ödeme alabilirsiniz

İşyerleri neden bizi tercih ediyor?

  • Alt işyerlerine sabit ya da işlem bazında değişen farklı komisyon oranları uygulayabilirsiniz.
  • Ödeme zamanlarını kendi nakit akışınıza göre belirlersiniz.
  • Herhangi bir yazılı belge almaksızın alt işyerlerinizi hızlıca sisteme tanımlayabilir ve online ödeme almalarını sağlayabilirsiniz.
  • VISA, Mastercard ve Troy logolu kartlarla online ödeme alabilir, 7 farklı Bankanın kart programına taksitli satış yapabilirsiniz.
  • Satıcılarınızla mutabakat otomatik gerçekleşir, siz işinize odaklanırsınız. 
  • Yüksek dönüşüm oranlarımızla kaybınızı en aza indirirsiniz.
  • Güvenli altyapımızla ve 7/24 çalışan fraud (sahtecilik) araçları sayesinde gözünüz arkada kalmaz.
  • TL, ABD Doları, Euro, İngiliz Sterlini ya da Rus Rublesi üzerinden ödeme alabilirsiniz. Üstelik ödemeleriniz hesabınıza aynı döviz kuru üzerinden geçer.

Nakit akışınızı anlık yönetin!

Pazaryeri çözümümüzle farklı satıcılarınıza farklı hizmet bedeli uygulayabilir, ödeme zamanlarını kendiniz belirlersiniz. 

Yıllık servis bedeli, kurulum bedeli, işlem başına ücret ya da chargeback masraf bedeli almıyoruz.

İşyerlerimizin, gerçekleştirdikleri işlemler dışında ek maliyete katlanmasını istemiyoruz, bu nedenle hizmet kalitemizi koruyarak komisyon oranlarımızı olabilecek en düşük seviyede tutmak için çalışıyoruz. 

Başvurmak ya da bilgi almak için formumuzu doldurmanız yeterli. Arkadaşlarımız talebinizi değerlendirerek en kısa sürede dönüş yapacak.

Hemen başvurun!

 
 
 
 
 
Bayileriniz için tahsilat sistemine mi ihtiyacınız var? 

Pazaryeri çözümümüz bayiler aracılığıyla satış yapan firmalara da kolayca uyarlanabilir. Üstelik herhangi bir belge ya da evrak ihtiyacı olmaksızın, tamamıyla dijital ortamda Üye İşyerimiz olup hızlıca tahsilat yapmaya başlayabilirler. 

Başka ihtiyaçlarınız mı var?

Farklı ürün ve hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Unutmayın, sizin tüm ödeme ihtiyaçlarınızı sağlamak için çalışıyoruz.

Kart Saklama

Kart Saklama

Ayrıntılar

Sanal POS

Sanal POS

Ayrıntılar

Satış Linki

Satış Linki

Ayrıntılar

Abonelik

Abonelik

Ayrıntılar