Satış Linki nedir?

Satış Linki, tıklandığında, kart sahibini doğrudan ödeme sayfasına yönlendiren ve kartla online ödeme yapılmasını sağlayan bir bağlantıdır. Bu sayede satmak istediğiniz ürün ya da hizmete özel bir bağlantı yaratarak, bunu SMS ya da e-posta ile ya da farklı online platformlardan paylaşabilir, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Satış Linki sayesinde entegrasyonla uğraşmadan hatta web siteniz bile olmadan online satış yapabilirsiniz. 

Özellikle sosyal medya üzerinden satış yapıyorsanız Satış Linki ile hayatınızı kolaylaştırır, müşterilerinize güvenli bir ödeme seçeneği sunarsınız.

 

İşyerleri bizi neden tercih ediyor?

  • Web siteniz olmasa da Satış Linki ile 7/24 her platformdan satış yapabilirsiniz.
  • Müşterilerinizi, ödeme için Ortak Ödeme Sayfamıza yönlendirebilir ve ödeme sayfası tasarımıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • VISA, Mastercard ve Troy logolu kartlarla online ödeme alabilir, 7 farklı Bankanın kart programına taksitli satış yapabilirsiniz.
  • Farklı ürün ve servisler için farklı ödeme linkleri yaratabilirsiniz ve bu linkleri SMS ya da e-posta ile paylaşabilirsiniz.
  • Web sitenize entegrasyon yapmadan hızlıca online ödeme alabilirsiniz.
  • Yüksek dönüşüm oranlarımızla kaybınızı en aza indirirsiniz.
  • Güvenli altyapımızla ve 7/24 çalışan fraud (sahtecilik) araçları sayesinde gözünüz arkada kalmaz.
  • TL, ABD Doları, Euro, İngiliz Sterlini ya da Rus Rublesi üzerinden ödeme alabilirsiniz. Üstelik ödemeleriniz hesabınıza aynı döviz kuru üzerinden geçer.
  • Farklı dil seçeneklerinden yararlanarak yabancı kart sahiplerine de ulaşabilirsiniz.

Peki ya ücretler?

Satış Linki ile gerçekleştireceğiniz tüm peşin işlemlerinizde işlem başına sadece vergiler dahil %2,59 komisyon ödersiniz!

Yıllık servis bedeli, kurulum bedeli, işlem başına ücret ya da chargeback masraf bedeli almıyoruz.

İşyerlerimizin, gerçekleştirdikleri işlemler dışında ek maliyete katlanmasını istemiyoruz, bu nedenle hizmet kalitemizi koruyarak komisyon oranlarımızı olabilecek en düşük seviyede tutmak için çalışıyoruz. 

Başvurmak ya da bilgi almak için formumuzu doldurmanız yeterli. Arkadaşlarımız talebinizi değerlendirerek en kısa sürede dönüş yapacak.

Hemen Başvurun

 
 
 
 
 
Başka ihtiyaçlarınız mı var?

Farklı ürün ve hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Unutmayın, sizin tüm ödeme ihtiyaçlarınızı sağlamak için çalışıyoruz.

Sanal POS

Sanal POS

Ayrıntılar

Mobil Ödeme

Mobil Ödeme

Ayrıntılar

Kart Saklama

Kart Saklama

Ayrıntılar