e-Para nedir?

Elektronik Para yani e-Para, elektronik olarak saklanan ve ödeme aracı olarak kullanılan bir parasal değerdir.

e-Para uygulamalarından yararlanarak elektronik cüzdandan, sadakat programına, toplu para dağıtımından, kişiler arası para transferine kadar çok sayıda alanda ihtiyacınız olan uygulamayı yaratabilirsiniz.

e-Para uygulamalarını nasıl kullanabilirsiniz?

Elektronik cüzdan oluşturabilir, kullanıcılarınız kartlarından ya da banka hesaplarından cüzdana para yükleyebilir, yükledikleri parayı diledikleri zaman çekebilirler.

Size özel bir e-Para platformu oluşturarak kullanıcıların birbirlerine sadece cep telefonu numarasını kullanarak para göndermesini sağlayabilirsiniz. Üstelik para gönderme işlemi saniyeler içinde tamamlanır.

İş ortaklarımız bizi neden tercih ediyor?

  • Sunduğumuz çözümlerle ve teknik destekle birlikte e-Para platformunuzu ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilir ve yönetebilirsiniz.
  • En geniş kapsamlı lisansa sahip olan ödeme kuruluşumuz, hesap ve kart bilgilerinizi en yüksek güvenlik standartları ile korur.
  • Platformunuza ait bilgiler alışveriş yapılan üye işyerleri dahil kimse ile paylaşılmaz.
  • Kendinize özel e-cüzdan uygulamanızı yaratıp para transferi yapabilirsiniz.

 

Peki ya kurulum ve ücretler?

e-Para uygulamaları, firmaların ihtiyaçlarına göre özel tasarlandığından kurulum ve ücretler iş modeline göre farklılık göstermektedir. 

Başvurmak ya da bilgi almak için formumuzu doldurmanız yeterli. Arkadaşlarımız talebinizi değerlendirerek en kısa sürede dönüş yapacak.

Hemen başvurun! 

 
 
 
 
 
Bunları biliyor muydunuz?

Wirecard Türkiye, lisanslı bir Elektronik Para Hizmetleri kuruluşu olarak firmalara e-Para çözümü sunmaktadır.

Siz de sadakat programları oluşturmak ya da bayilerine para dağıtımının yanı sıra firmanıza özel e-cüzdan yaratmak ya da kişilerarası para transferi sağlamak için e-Para çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Başka ihtiyaçlarınız mı var?

Tüm ürün ve hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Unutmayın, sizin tüm ödeme ihtiyaçlarınızı sağlamak için çalışıyoruz.

Sanal POS

Sanal POS

Ayrıntılar

Kart Saklama

Kart Saklama

Ayrıntılar

Mobil Ödeme

Mobil Ödeme

Ayrıntılar

Pazaryeri

Pazaryeri

Ayrıntılar

Satış Linki

Satış Linki

Ayrıntılar